Popstar Mehtap’la Survivor Sema Arasında Dilber Dansı Kavgası

Popstar Mehtap’ın sosyal medyada Dilber dansı yapanlara yönelik sert eleştirilerinin ardından, Survivor Sema Aydemir bu konuda bir yanıt verdi. Mehtap’ın Dilber dansı yapanlara yönelik ifadelerine karşı çıkan Sema Aydemir, kendi zorlu geçmişinden bahsederek tepki gösterdi.

Mehtap Yılmaz’ın, Dilber dansı yapanlara “Dayak yiyenler, senet imzalatılanlar” şeklindeki sözlerine karşılık olarak Sema Aydemir, “Ben çok zor günler geçirdim. 4 işte çalışıyordum it gibi. Sporculuğumu bırakamıyordum, çünkü para kazanmam lazımdı. Birisini eleştirirken önce geçmişine bak, herkes geçmişine baksın öyle eleştirsin.” ifadelerini kullandı.

Sema Aydemir yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı;

Ben çok zor günler geçirdim. 4 işte çalışıyordum it gibi. Sporculuğumu bırakamıyordum, çünkü para kazanmam lazımdı. Birisini eleştirirken önce geçmişine bak, herkes geçmişine baksın öyle eleştirsin.
“Temizlik yapmayı kendilerine yediremiyorlar. Ya zengin koca buluyorlar, ya da geceleri kulüplerde takılıyorlar. Sadece evimde göbek attım diye yani bana söylenecek laflar değil bunlar. Herkes haddini bilsin. Senin geçmişinde beni ilgilendirmiyor, banane. Pavyona düşen insanları ben mi düşürdüm? Ben mi yolladım insanları pavyonlara.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir